TAAGEPERA LOSS
Festivalialast 1,7 km kaugusel asub uhke ja üle 400 aasta vana Taagepera loss. Võta ette jalutuskäik lossipargis ja naudi pärast head-paremat Resto Wagenküllis. Eesti ühes kõige paremini säilinud juugendstiilis mõisahoones asuvas Lossispaa Wagenküllis on lisaks spaa- ja saunakeskusele ka hotell. Vaata lisa  SIIN!

Foto: Rene Türk /
puhkaeestis.eeHELME ORDULINNUS JA KOOPAD
Festivalialast 14,4 km kaugusel ehk poolel teel Tõrva asuvad 14. saj pärinevad Helme ordulinnuse varemed. Need on kindlasti avastamist väärt, kuna legendi kohaselt voolab nende all orus Arstiallikas, mille vesi olevat rohuks seitsme tõve vastu. Linnusest põhja pool on allikas uuristanud Helme koopad, mida on vanarahvas Põrguks kutsunud. Vaata lisa  SIIN  ja  SIIN!
Foto: Andrus Abel / puhkaeestis.eeBARCLAY DE TOLLY MAUSOLEUM
Festivalialast 27,6 km kaugusel asuv balti aadliku ja vene väejuhi Michael Andreas Barclay de Tolly (1761-1818) mausoleum on  National Geographicu kollase aknaga sihtkoht.  Kultuuri- ja ajaloohuvilisetele on see 1823. aastal ehitatud klassitsistlikus stiilis matmiskabel tõeline pärl, milles saab väikese tasu eest näha kunagise vürsti ja tema Eesti juurtega abikaasa sarkofaage. Vaata lisa  SIIN!


Foto: Andrus Abel