TAAGEPERA PAISJÄRV

Festivalialast 1,1 km kaugusel, Õhne jõe jalamil asub korrastatud suplusrannaga avalikult kasutatav Taagepera paisjärv. Selle äärde jääb ka vana vesiveski, millega mõisaajal toodeti elektrit  Taagepera lossi  ruumidesse. Vaata lisa  SIIN!

Foto: Ivar Leidus / wikipediaALATSI RABAJÄRV

Festivalialast 8,9 km kaugusel asub kaitsealune Alatsi rabajärv. Selle loodekaldal on pinkidega sild, kuhu viib rabasse rajatud laudtee ehk  Teringi õpperada,   ja idakaldal paadisild, kuhu viib eramaadel kulgev rada. Alatsi järvel võib hea õnne korral kohata laululuiki, ondatraid, kopraid või metsiseid. Vaata lisa  SIIN!

Foto: Reelika Saar / wikipedia
TÜNDRE JÄRV
Festivalialast 9 km kaugusel asub kaunis Tündre järv.  Järves on rikkalik kalastik ja suvesoe vesi sobib supluseks. Paadi vettelaskmiseks peaks minema kõrvalolevasse  Tündre suurekivi lõkkekohta.  Järve ümber on head marja- ja seenemetsad. Vaata lisa  SIIN!
Foto: Marko Vainu / wikipedia


RIISKA JÄRV
Tõrva linnas, festivalialast 18,6 km kaugusel asub Riiska järv, mis on madalate kallaste, liivase põhja ja rohkete allikatega. Selle sügavus küündib 12,5 meetrini. Järve äärde on rajatud ilus liivarand riietuskabiinide, tualettide, võrkpalliväljakute, ujumissilla ja kiikedega. Ohutuse tagab rannavalve. Vaata lisa  SIIN!

Foto: Ülev Neumann / puhkaeestis.ee


VANAMÕISA JÄRV
Tõrva linnas, festivalialast 18,6 km kaugusel asub Vanamõisa järv, mille uhkuseks on Baltimaade kõrgeim ehk 11meetrine hüppetorn. Rannas on riietuskabiinid ja WC, saab osta karastusjooke ja jäätist ning ujujaid turvab rannavalve. Lisaks liivarannale võib pikutada laudteel või sildadel, mängida võrkpalli, laste jaoks on paigaldatud kiiged. Auto on hea parkida Tõrva Gümnaasiumi parklasse, kust on järveni 200 meetrit. Vaata lisa  SIIN!
Foto: Andrus Abel / puhkaeestis.ee