Elektroakustiline ambientmuusika projekt, mis alustas oma reisiteekonda tundmatutel kosmoseradadel 2017. aasta kolmandal advendil. Kõlapildis on kasutusel lisaks loodushäältele ja muudele atmosfäärihelidele ning tavapärastele elektroakustilistele instrumentidele nagu kitarrid ka raadioside lühilaineid, kontaktmikrofoniga küpsisekarp, värvipintsel, pikkvile jms.

 


Erinevad rütmid ja meloodiad on saatnud Elina kõiki tegemisi. Tema muusikamaitse on eklektiline ja ulatub Aafrika rütmidest Kaug-Ida popini, vahepeatusega põhjamaade vanakooli funk’il, puudutades meditatiivseid noote Universumi avarustest. Igapäevaselt toimetab Elina oma brändiga Kuu Ruum ning korraldab TeeRännakuid ning retriite looduses, et inimestel oleks võimalik iseenda kõrgustesse ja sügavustesse sukelduda. #lukugapäevik #podcastarmastusest

 


Helide vahele mahub Võnkel ka juttu. Oma loo räägib Kati Suun. "Ma ei ole hullult lahe” jutustab ühest isiklikust kogemusest, kus läbipõlemine aeti segamini raske haigusega, mis pidi lõppema 80% töövõimetuse, hooldaja palkamise ja ravimite söömisega. See diagnoos hävitas ühe idüllilise elu. Lihtsalt seepärast, et üks suuremalt unistaja, rohkem jõudev ja veits empaatilisem plika tahtis teha rohkem kui talt oodati. See on piinlikilt naljakas seiklus, aga ausalt valus teekond tavameditsiinist, alternatiivmeditsiinist ja erinevatest õpetustest - mida ta teel tervenemisele omandas - õpetus, kuidas hoida meel terav, süda rahus ja vaimsus terve. Kati annab edasi oma loo, kuidas tema läbipõlemine lõppes, ja õpetuse, mida ta täna igapäevaselt täielikult tervenedes järgib.

 

Ansamblitest Dramamama ja Brides in Bloom tuttav laulja ja laululooja Mikk Tammepõld esitab Võnkel oma loomingut ja tõlgendusi oma lemmikutelt, üksi ja akustiliselt.

 

Päeval loomeinimene, öösel melomaan. Soulist funkini ja elektroonikast biitideni.

 

2 mikrofoniga meest, lauatäis süntesaatoreid ja hea tuju. Hitid sünnivad kohapeal.

 

Mööda kõrvaltänavaid hulkuv Luurel Varas toetab selga peamiselt hip-hopil, aga ei karda ka naabri hoovi kiigata. Varas on produtseerinud artistidele Eik ja San Hani ning hoiab bassi kumamas ansamblis Mees Inc.

 

Tallinna kohalik DJ, kelle karjäär sai alguse 2012. aastal. Tema valikus leiavad koha magusaim osa vanakooli hip-hopist, jazzi mõjudest, eklektilisest elektroonilisest muusikast ja maailma rütmidest. Kireks muusikas on meisterlikud sämplimängud, rasked bassiliinid ja souli täis vokaalid. Mängufilosoofiaks on ühendada erinevate žanrite asjatundjaid, mängida inimeste nostalgianuppudel ja teha kuulajad õnnelikuks.

 


Legendaarne peosari ja samanimeline Raadio 2 saade, mida veavad melomaanid DJ TSR, Jaan Jaago ja Kaspar Leivo. Poisid, kes valivad kuulaja jaoks välja parima uue muusika ja tuletavad meelde vana kulla. Soulist ja hiphopist kuni bassiste biitide ja tantsumuusikani.