NB! Isiklikel (ja meist täiesti mitte sõltuvatel) põhjustel pidi Lion Babe loobuma Võnkel esinemisest. Reede südaööl astub pealaval üles imeline Winona Oak!

REEDE, 8. JUULI
11:30 Festivalibuss Tallinn > Võnge
13:00 Festivalibuss Tartu > Võnge

14:00 Väravad
14:30–15:00 FYLGJA ▪️ Punch Club'i lava
14:30–15:00 KODAVERE DUO ▪️ Pihtla lava
14:30–16:00 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
15:00–16:15 Lapsed: Mudaköögi avamine ▪️ Mudilasmets
15:15–16:00 JONAS.F.K ▪️ Pealava
16:15–17:00 PÚR MÚDD - DJ-set ▪️ Punch Club'i lava
16:15–17:00 STEN-OLLE ▪️ Pühaste lava
16:15–17:00 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
17:00–18:30 Lapsed: Laua katmine ja lemmik mudakäki valimine ▪️ Marakratimaa
17:15–18:15 MILJARDID ▪️ Pealava
17:15–19:15 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
18:30–19:15 BLUEPHOX (SE) ▪️ Punch Club'i lava
18:30–19:15 TAAVI-PEETER LIIV ▪️ Kodase lava
19:15–19:45 Lapsed: Lastekonverents - Miljardid ▪️ Tiinekatihnik
19:30–20:30 TORA (AU) ▪️ Pealava
19:30–20:30 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
20:45–21:30 ANNA KANEELINA ▪️ Punch Club'i lava
20:45–21:30 LEIK ▪️ LHV lava
21:00–23:00 Lapsed: Tuleaukude kaevamine ja küünalde süütamine ▪️ Rüblikurand
21:45–22:45 METSATÖLL + RAHVUSMEESKOOR ▪️ Pealava
23:00–23:45 MAIAN ▪️ Punch Club'i lava
23:00–23:45 RICK FEDS (LV) ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
00:00–01:00 WINONA OAK (SE) ▪️ Pealava
01:15–02:00 GODFORD (FR) ▪️ Punch Club'i lava
01:15–03:00 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala

LAUPÄEV, 9. JUULI
09:30 – 13:00 Giidituur: Vanausuliste jälgedes ▪️ Peatus maanteel
10:00 – 13:00 Giidituur: Liiv ja Vares ▪️ Peatus maanteel
10:00 Jooga
13:30 – 16:30 Giidituur: Parunite jälgedes Alatskivil ▪️ Peatus maanteel
14:00 Väravad
14:30–15:00 THE NONCONCEPTIONAL ART CLUB ▪️ Punch Club'i lava
14:30–15:00 ASSAHASS ▪️ Kodase lava
14:30–16:00 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
15:00–16:15 Lapsed: Taimetrükis savikalad ▪️ Mudilasmets
15:15–16:00 JÜRI POOTSMANN ▪️ Pealava
16:15–17:00 ANNAEL (FR) ▪️ Punch Club'i lava
16:15–17:00 MARI KALKUN ▪️ Pihtla lava
16:15–17:00 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
17:00–18:30 Lapsed: Pesulõksukalade meisterdamine ja jututuba "Räägi kalaga" ▪️ Mudilasmets
17:15–18:15 ANETT ▪️ Pealava
17:15–19:15 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
18:30–19:15 SIBYL VANE ▪️ Punch Club'i lava
18:30–19:15 EIK ▪️ LHV lava
19:15–19:45 Lapsed: Lastekonverents - Meisterjaan ▪️ Tiinekatihnik
19:30–20:30 ALICE PHOEBE LOU (ZA) ▪️ Pealava
19:30–20:30 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
20:45–21:30 GENKA + DEW8 ▪️ Punch Club'i lava
20:45–21:30 EMMA MCGRATH (UK) ▪️ Pühaste lava
21:00–23:00 Lapsed: Laevukeste ehitamine ja küünalde süütamine ▪️ Rüblikurand
21:45–22:45 NOËP + SANDER MÖLDER ▪️ Pealava
23:00–23:45 FAMOUS (UK) ▪️ Punch Club'i lava
23:00–23:45 SAN HANI + METABORA ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala
00:00–01:00 HONNE (UK) ▪️ Pealava
01:15–02:00 MEISTERJAAN ▪️ Punch Club'i lava
01:15–03:00 ... ▪️ Valmiermuiža DJ- ja jutuala

PÜHAPÄEV, 10. JUULI
10:00 Jooga
11:00 Festivalibuss Võnge > Tartu
11:00 Festivalibuss Võnge > Tallinn
12:00 Väravad