VIRU KESKUS  ESITLEB:

Eesti jazzitalendi Kadri Voorandi kirglik esitusstiil, fantaasiarikkad improvisatsioonid ja isikupärane looming on kompromissitu. Korduvalt auhinnatud lauljanna (2017. aasta Parim Naisartist ja Parim Jazzalbum Eesti Muusikaauhindadel, Noor Jazzitalent ja Danske Jazziauhind) on aktiivselt üles astunud ka mitmel pool välismaal. Andekas kitarrist Andre Maaker tunneb end ühtviisi koduselt nii džässi-, folgi-, roki- kui ka kammermuusikalavadel. Duona keskendutakse originaalloomingule, mille keskmes on klaveri, kitarri ja vokaali improvisatoorne mängumaa sümbioosis elektrooniliste efektide ja poeesiaga. Minimalistlikust koosseisust hoolimata on kaks tippmuusikut võimelised looma küllusliku kõlaga maailma.

 

PEENJOOGIVABRIK NUDIST  ESITLEB:

Arno Tamm loob ja esitab muusikat, mis põhineb tema mitmekülgsel kogemusel. Ta on laulnud, mänginud ja kirjutanud muusikat erinevates žanrites ja paljudes erinevates koosseisudes. Pidevas otsingus oma sõna ja oma heli kannul on Arno jõudnud sooloprojektini, kus akustiline põimub elektroonilisega, meloodiline abstraktsega, instrumentaalne vokaalsega, täpsus vabadusega.

 

PÜHASTE PRUULIKODA  ESITLEB:

Londonis sündinud, pikka aega Bristolis elanud ning hiljaaegu Los Angelesse kolinud laulja-laulukirjutaja Luke Sital-Singh’i (UK) lood räägivad armastusest ja igatsusest. 2012. aastal ilmunud debüütsingel “Fail For You” jõudis lisaks raadiojaamade playlistidele ja muusikaedetabelitele ka mitmetesse maailmakuulsatesse teleseriaalidesse nagu näiteks Grey Anatoomia” jt. Tuuritanud järgnevatel aastatel koos Villagersi, The Stavesi, Martha Wainwrighti ning Angus ja Julia Stone’iga, andis Luke 2017 välja kauamängiva “Time Is A Riddle”, mis pälvis kriitikutelt hulga kiidusõnu ning mille avalugu “Killing Me” on tänaseks Spotifys kuulatud enam kui 12 miljonit korda.